10.kapitola Nebezpečí

6. ledna 2010 v 5:00 | Kari |  Together we are strong

A zase nová.
Pohled Alice:

Ach jo. Už to není jak dřív. Celá rodina je jiná, ani Emmet se už nesměje. Je tu hrozné ticho. Edward se nám jak může vyhýbá, a na něj se lepí Tanya. Teď zrovna nastupujeme na Darmounth. . Jsme tady tak dlouho kvůli Carlieslovi, je tady velké nemocniční centrum a on je z něj úplně nadšený. Bella nám všem moc chybí. Bylo to tězší než předtím. Mysleli jsme, že je šťastná, ale teď víme krutou pravdu, je MRTVÁ!!

Dlouho jsme byli ve škole téma číslo jedna, ale pak se začalo mluvit o nových studentech, ale já viděla jen tmu. Děje se něco divného.

Ráno jsme vyjeli brzy, byla jsem zvědavá na nové studenty. Jak mi to připomínalo ten den, kdy jsme takhle vyhlíželi Bellu. Ostatní nebyli zvědaví, byli stále smutní kvůli Belle, ale já cítila v kostech, že dnes se něco změní.

Když jsem dorazili na parkoviště bylo docela zaplněno, všichni chtěli poznat ty nové. Pocházejí prý z Evropy.Podle řečí okolo nás už dorazili a teď jsou v kanceláři.Slyšeli jsme jak zaklepali na dveře a pak nastalo ticho. Edward na tváři nasadil ohromený pohled. "Sekretářka si myslí, že jsou ještě hezčí než Rose." ta se samozřejmě naštvala a hledala útěchu u Emmeta.

Já však byla zvědavá na ty nové. "A co si myslí oni?"

Edward se soustředil a pak se Jasperovi vedle mě podlomila kolena."Promiň," omluvil se mu hned Edward. "Nemůžu jim číst myšlenky." tak jako Belle. Tanya se k němu zase přilepila.

Poslouchala jsem dál rozhovor v kanceláři.

"Dobrý den jsme Francesca, Alec, Jane a Angela Volturiovu. Jsme tu noví." to né Volturiovi- co se děje? A k tomu ještě Jane a Alec. Proti nim nemáme šanci a když jim nemůže Edward číst myšlenky.Ostatní ale neposlouchali co se dělo dál tak jsem je musela upozornit.

"Jsou to Volturiovi.A to není vše je tam Jane, Alec a hlavně Francesca."

"Cožéé!"zařval Emmet a hned po něm zaječela Rose, protože ji ve vzteku zničil dveře.

"Jdeme, musíme do tříd. Nic se neodváží před lidma a musíme to co nejdříve říct Carlieslovi.

Vyrazila jsem do své třídy a poslouchala řeči okolo mě, místní drbny už zapracovali. Alec, Jane a Francesca jsou pravé děti, Angela je adoptovaná a tvoří pár s Alekem. Ale to klukům nevadilo, protože podle nich byla nejkrásnější Francesca.Ale to brzy zjistím, neboť všichni chodí do prvního ročníku stejně jako já, Edward a Bob.

Ve třídě jsem si sedla na své obvyklé místo mezi Boba a Edwarda. Všude okolo byla vřava, ale pak se otevřeli dveře a všechno ztihlo. Lekali se zbytečně, byl to učitel. Ozvalo se decentní zaťukání a vešel anděl a za ním další upíři-měli pravdu Rose se jí nemohla rovnat.

Pak promluvila ta první sladkým hlasem:"Dobrý den, moc se omlouvám. Jsme tady noví a nějak jsme zabloudili."

A ten starý páprda, kterého nedokázala přeprosit ani Rose se na ni usmál a řekl:"Jistě, nic se neděje.Představte se nám tady a pak si někam sedněte."

Bob vedle mě zkameněl a Edward mi pošeptal:"Je tam ta co hledá, jeho anděl. Je to hned ta druhá."

"Jmenuji se Francesca Volturiová. Ráda čtu a hraju na různé nástroje. Moje oblíbené předměty ve škole jsou jazyky. Přijeli jsme z Finska, ale jsme původem z Itálie, kde pracují naši rodiče."

Pak promluvil Bobův anděl:"Já jsem Jane Voluriová," a sakra, tak to je Bob chudák "Moje oblíbené předměty jsou biologie a chemie a ze všeho nejradeji nakupuji." super další maniak. Možná by se mnou šla, ale Jasper by mě asi nepustil.

"Já jsem Alec Volturi. Rád hraju na různé nástroje a cestuji. Mám rád adrenalinové sporty a Angelu," a políbil ji. Třídou zaznělo nesouhlasné mručení holek.

A pak se představila poslední členka:"Ahoj, já jsem Angela Weber-Volturiová," vždyť to je Angie, nejlepší kamarádka Belly samozřejmě po mě. Co ale dělá s Volturiovými. "Adoptovali mě před šesti lety, po tom co moji rodiče zemřeli při autonehodě. Ráda se koukám na staré filmy a čtu romány. Miluji různé sporty a ráda zařizuji pokoje.To je tak vše."

Sedli si až úplně dozadu, to ale nezabránilo ostatním, aby po nich pořád nezírali.Když zazvonilo všichni se k nim nahnuli, ale oni se přes ně protlačili a pokračovali na další hodiny. Já jsem čekala na oběd, až si o nich popovídám s ostatními z rodiny.Bob úplně zářil, našel svého anděla a bylo mu jedno, že je to zabiják lidí podle jejich očí.

Jako každý den jsme si vzali nějaké jídlo jako rekvizitu a sedli si k tomu nevzdálenějšímu stolu.Pak ale celá jídelna zmkla ve dveřích stáli ti noví a koukali přímo na nás s nenávistí v očích.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Buffy Buffy | 6. ledna 2010 v 9:53 | Reagovat

som prvaaaa!kapca - ako inak skvela.nevim sa dockat dalsich.urcite budu skvele.a teraz taka mala technicka otazka: Kto je Bob?ta ze novy prirastok som pochopila,ale blizsie informacie by si nemala?

2 Bella Bella | 6. ledna 2010 v 13:54 | Reagovat

Skvělý....už jsem se nemohla dočkat......jsem zvědavá, jak to bude dál... ;-)  8-)

3 Viky Viky | 6. ledna 2010 v 19:42 | Reagovat

nádherná kapitolka, sem zvědavá kdy jim dojde kdo že je Francesca :-D

4 chantal chantal | E-mail | Web | 7. ledna 2010 v 16:56 | Reagovat

Jane a anděl :-D Super kapitola jen tak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama