14.Kapitola Co si každý zaslouží

16. ledna 2010 v 5:00 | Kari |  Together we are strong

Dneska TWAS a zítra ŠnŠŠla jsem jim otevřít dveře a PANE BOŽE, vypadali fakt úpně úžasně. Francesca měla nádherné šáty, které kontrastovali s bílo-zlatou kombinací, kterou měli ostatní. Vypadali jako andělé!! Už se vážně teším na ty nákupy. Musí se mnou jít prostě musí. Ten vkus, ty barvy ten styl - prostě BOŽÍÍÍ!! Všichni jsme na ně ohromeně zírali a hlavně Edward na Francescu, vypadáto, že Tanya ostrouhá. Oni okolo nás prošli a elegantně se posadili do obýváku. Kdyby to bylo možný, řekla bych, že Francesca je vážně anděl.Krása, elegance, hlas - žádná upírka se jí nemohla rovnat.

Posadili jsme se naproti nim a Carlisle začal o něčem debatovat s Franceskou. Jediný kdo dával pozor byl Edward a ten stejně nic neslyšel, protože celou dobu zíral na ni. I Tanya si toho všimla a začínala být čím dál víc zuřivější. Už domluvili musím se jich na to zeptat:"Chtěla jsem se zeptat ..." ale přerušila mě a dopověděla to za mě. Jako by mě znala. V očích ji přitom zahořeli jiskřičky, podobné těm, které má Emmet.

"Jak to víš? A půjdeš?" zkusila jsem své štěstí znovu.

Ona se jen usmála a řekla:"Jistě,potřebuji se na chvíli zbavit Jane, nechce mě ani na chvíli pustit do knihkupectví." stejně jako Edward, jsou stvořeni jeden pro druhého. Edward po mě hodil zlý pohled, asi se mu nelíbí její stravovací návyky. Ale to se poddá. Mezitím, co jsem dál plánovala naše nákupy. Stihli se Jane a Alec pohádat, divné bylo, že tak poslouchali Francescu. Mohli jí svou mocí ublížit a nic. Jako by se jí báli. Nikdo vlastně neví, co má za schopnost. Jestli se jí bojí i oni, tak to musí být teda něco.

"Kdy půjdeme na ty nákupy?" zeptala jsem se, i když jsem měla všechno naplánováno. Jakoby mi četla myšlenky, argumentovala stejně.

Dělo se něco divného, naše návštěva byla nějakou dobu ticho, všichni kromě Francescy se uvolňily. A pak najednou po ní Tanya skočil, asi neunesla to jak na ni Edward pořád zíral. Všichni jsme se zatajeným dechem čekali co se stane. Nestihla jsem ji ani varovat. Už jsem čekali jenom na náraz, ten přišel, ale jiný než jsem čekali. Francesca se Tanye elegantně vyhla a Tanya narazila do stěny, protože nestihla zabrzdit. Dobře jí tak!

Hned se ale zvedla a znovu zaútočila. Francesca se ale nedala, několika údery ji znovu odhodila. Pak ti nějakou silou držela ve vzduchu a přistoupila k ní. "Řeknu to jen jednou, ještě jednou mě napadneš a spálím tě bez mrknutí oka na prach."Tanya se pod jejím hlasem zatřásla strachy a ostatní se konečně probrali.

Chtěli jsem se jí všichni omluvit, ale přerušila nás:" Nemusíte se za ni omlouvat, já vím, že nepatří k vám. Sbohem!" a odešla.

Když se za nimi zavřeli dveře, všichni jsem se sesypali na Tanyu a začali jí nadávat, ta nás ale okázale ignorovala. Vražedně koukala na stále zmámeného Edwarda. Díval se na dveře, kterými odešla naše návštěva. Vypadá to, že to bude ještě zajímavé, ale raději Francesku než Tanyu. Francesca je mi alespoň sympatická i když se nevyrovná Belle. Mé nejlepší kamarádce jakou jsem kdy měla.

OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOo

Druhý den jsme všichni měli špatnou náladu. Celou noc Tanya ječela na Edwarda:"Proč si tak zíral na tu Volturiovskou mrchu!" jako by to nevěděla sama. Líbila se mu!! Zkazilo nám to všem náladu, jak si vylévala svůj vztek i na nás. A tak jsme všichni cítili jisté zadostiučinění, když na nás u školy čekala Francesca a její rodina. Už z dálky se na nás usmívali a já jim na oplátku zamávala. Tanya mi za uchem zavrčela, zato tváře Boba a Edwarda se rozjasnili, když uviděli své anděli. Měli takový ten zamlžený pohled, jako by viděli jen je, a to se samozřejmě nelíbilo Tanye. Nemusela jsem mít Jasperovu schopnost, abych cítila její velký hněv.

"Čauky Cullenovci," zakřičel rozpustile Alec a strhl na sebe pozornost celého parkoviště.

Emmet se nemohl nechat zahanbit a tak mu odpověděl:"Zdarec Volturiáci!" schytal ale jednu od Rose. Začal si stěžovat," Jaktože on nedostal?" všichni jsme vybuchli smíchy a Emmet se urazil, ale pak to nevydržel a rozesmál se s námi.

Přerušila nás až Francesca:"Měli bychom už jít, hodina začíná za pár minut." a společně se svou rodinou vyrazili k opačné části budovy. Já měla zase hodinu s těma zamilovanýma puberťákama, budou zase celou hodinu zírat do stropu a vzdychat. Ale je to pořád lepší než mít hodinu s Tanyou, jako jsem měla loňi. Byla to ta nejhorší angličtina, jakou jsem za dobu své existence zažila.Měla jsem totiž chuť ji roztrhat na kousky každou vteřinu, jak plánovala jak dostane Edwarda do postele, nebo to jak zničila všechny fotky Belly. Nesnášela jsem ji, nesnáším ji a budu ji navždy nesnášet!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baffy Baffy | 16. ledna 2010 v 12:04 | Reagovat

super ako vzdy.dufam ze taka bude aj hp povidka.tesim sa na pokracko

2 chantal chantal | E-mail | Web | 16. ledna 2010 v 13:02 | Reagovat

Volturiáci mě dostali :-D  :-D Je to skvělé a přidávám se k Baffy ;-)

3 Viky Viky | 16. ledna 2010 v 15:30 | Reagovat

paráda,tvoje povídky nemaj chybu, už se těšim na tu hp povídku

4 Bella Bella | 16. ledna 2010 v 17:30 | Reagovat

Absolutně super....hihihi....to bylo super, ten pozdrav hihihihi :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama