28.kapitola Svatba

20. března 2010 v 5:02 | Kari |  Together we are strong
Už asi jen tři kapitoly.


Z pohledu Edwarda:
Ke štěstí už mi nescházelo nic, byl jsem šťastný s Bellou a naše rodina byla konečně kompletní. Zrovna teď se naše rozrostlá rodina přestěhovala do jednoho malého mětečka, kdesi v Anglii. Začal boj o nejlepší pokoj, vše jsem jako vždy sledoval z povzdálí a čekal, co na mě zbyde. Taky co se dalo dělat, když se do dveří zasekli Emmet s Alicí. Najednou jsem si uvědomil, že Bella někam zmizela, a pak se ozval její hlas z horního patra, volala mě. Už by mě asi nemělo překvapovat, jak je rychlá. Nikdo si ani nevšiml, že proběhla před nima.

Vyběhl jsem nahoru za ní a objal ji okolo pasu. Potřeboval jsem její blízkost. Zeptala jsem mě jak se mi líbí pokoj, byl hezký, ale já měl proti němu jednu velkou výhradu - byly tam oddělené pokoje. Taky jsem jí to řekl, těšil jsem se až ji budu mít jenom pro sebe, ale to bych nemohl mít za sestru Alici, která už šla pro Bellu, aby s ní jela na nákupy. Nemělo cenu proti ní bojovat! Musel jsem jí nechat, aby mi ji odvedla. Chudák, Alice plánuje vybrakovat celý obchod.

V domě zůstal jenom Emmet a Jasper, Carlisle byl v práci a Ang s Alekem byli na "lovu". A Emmet využil situace a přišel ke mě do pokoje. Nevšiml jsem si ho, byl jsem zabrán svými myšlenkami, které se samozřejmě týkaly Belly. To ale byla chyba.

OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoO

Byla to naprostá hrůza, celou dobu mi dával "důležité" rady na naši svatební noc. Když už jsem toho měl dost a zacpal jsem si uši, tak mi to posílal v myšlenkách a dokonce i s obrazovým provedením. Počítal jsem sekundy než se vrátí holky z nákupů. Raději bych byl s nimi, což je co říct. Dobrovolné nákupy s Alicí nepodstupuje nikdo kromě Jane, která je na tom snad ještě hůř než Alice. Někdy opravdu obdivuju Jaspera s Bobem, mít za manželku shopaholika. Nevydržel bych to!!

Konečně, zaslechl jsem dole motor aut. Jsou tady, konečně se zbavím Emmeta. Hned jak totiž zaslechl auta, vyletěl jak blesk z mého pokoje, spěchal za Rose a už zase měl plné myšlenky těch nejnechutnějších věcí. Jsou to moji sourozenci, proboha, jak se mám na to koukat?

"Opovaž se zjišťovat, jaké má šaty," zakázala mi hrozivě Alice v myšlenkách. Ale vypadalo to, že ji i Bella zaštítila, narazil jsem totiž a nepřístupnou zeď.

OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoO

Byl jsem děsně nervózní, už za pár minut se stanu tím nejšťastějším mužem na světě. Budu manželem Afroditi, která sestoupila na zem a vybrala si mě. Emmeta jsem musel vyhodit už před hodinou, neboť se mi pořád pochechtával a Jasper na tom nebyl o moc lépe, ale Alice mu řekla, že jestli se zasměje, tak s ní bude chodit na nákupy celý příští měsíc. Kdyby mohl zbedl by v té chvíli ještě víc, takhle jenom nevěřícně vykulil oči a snažil se ignorovat moje pomatené pocity.

"Už je čas," zavolala mě Alice ze zdola. Konečně. Rychle jsem vyběhl z Carlisleovi pracovny a stoupl jsem si před před kněze doprostřed našeho obývacího pokoje. Vlastně to jako obývací pokoj nevypadalo, byl plný květů a dokonce byly na zemi poházené plátky růže. Nádherně to tam vonělo. Jasper se postavil za mě, jako můj svědek, přece jenom, kdo jiný se může lépe zaručit za mé city, než ten co je dokáže vyčíst. Emmet, Alek, Angie, Carlisle a Esme už seděli na židličkách, ale jejich tváře byli zvláštní, jakoby nevěděli jestli se mají smát něbo být naštvaní. To mě ale teď nezajímalo, vešla totiž na nejkrásnější dívka na celém světě.

Vypadala jako princezna v těch nádherných bílých šatech, nemohl jsem uvěřit tomu štěstí, že za chvíli bude mojí ženou. To už ale dorazila ke mě a já se zahleděl fo jejích očí a viděl v nich to samé co jsem sám cítil:LÁSKU.

Kněz povídal obvyklou řeč, ale já ho nevnímal. Celou dobu jsme se na sebe s Bellou dívali a mě jakoby vypl mozek. Pak ale řekl větu, která mě moc zajímala. "Berete si zde přítomnou Francesku Isabellu Marii Swan Volturiovou?"

Neváhal jsem ani vteřinu a řekl: "Ano". Kněz se zeptal Belly na to samé a potom jsem ji mohl políbit.

Teď už nás čekali líbánky na ostrově, který jsem pojmenoval Bella. Koupil jsem ostrov hned vedle ostrova Esme, ale tehle je trochu víc zarostlejší a dům o trochu menší. Stojí uprostřed pralesa a člověk by ho možná i přehlédl. Nechal jsem Esme, aby ho zařídila podle Bellina stylu.

Doufám, že se jí bude líbit.

TOHLE JEŠTĚ NENÍ KONEC!!!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baffy Baffy | 20. března 2010 v 14:34 | Reagovat

nevim sa dockat pokracka

2 Winky Winky | E-mail | Web | 20. března 2010 v 18:09 | Reagovat

Moc pěkna kapitola, těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama