1.kapitola Právnička

10. dubna 2010 v 5:00 | Kari |  Staré předsudky
Hola hola, nová povídka volá!!!!!"To snad nemyslí vážně, celou dobu se o ní nezajímá a najednou chce Cass do své péče. A to jsem myslel, že od ní budu mít konečně klid, když se předstěhuji zpátky do Anglie. Ale ne, ona mě musí pronásledovat i tady. Kdy bude ten soud?"ptal se rozčilený blonďák svého starého přítele Blaise Zabiniho.

"Už zítra, zařídila to tvoje matka. Musíš se dohodnout se svým právníkem, nesmíš dát Pansy šanci, aby ti Cass vzala."

"Doufám, že si zařídil toho nejlepšího," ptal se Draco.

"Tu nejlepší," opravil ho Blais.

"Kdo to je?" zeptal se zvědavě.

"Pojď, budeš zírat," a vedl jej do své kanceláře. Kde ovšem neseděl jen sám, podle dvou pracovních stolů. "Počkej za chvíli přijde."

Čekali asi pět minut, když se dveře otevřeli a do kanceláře vstoupila krásná hnědovláska. Její oči měli barvu tekuté čokolády, vlasy se jí kroutily až do půlky zad v nádherných vlnách, už dávno je neměla rozježené a neovladatelné. Její tělo vyrostlo z dívčích tvarů a zaujalo každého muže. A jejím křivkám davali vyniknout její jednoduché přiléhavé černé šaty.

Hned jak Hermiona vešla, Blaise se zvedl a šel ji přivítat. "Ahoj, Hermiono," a políbil ji na tvář. "Dneska ti to sluší."

"Nech toho Blaisi, stejnak s tebou už nikam nepůjdu,"ale přesto se na něj usmála.

"Zkoušet to můžu pořád, naděje přece umírá poslední. A řekni, že si si to se mnou posledně neužila?"nedal se jen tak odbýt.

"Jasně, nedovedu si představit lepší rande, než s opilým egoistou, který celou dobu mluvil jenom o sobě," řekla mu rázně.

"Hmmm," odkašlal si Draco, nelíbilo se mu jak ho oba dva přehlížejí. Jejich rozhovor už mířil do nebezpečných vod, nedovedl si představit, co můžou mít ti dva společného. Horlivý Zmijozel a odvážná Nebelvírka, to je vražedná kombinace. Chápal, proč ji Zabini pozval, byla krásná a sexy, ale proč to ona přijala. Měla určitě navíc než na toho děvkaře, který se ohlédl za každou sukní. Třeba by ji mohl taky pozvat ... Sakra na co to myslíš, ty Draco Malfoy, čistokrevný kouzelník a Zmijozelský princ chceš pozvat na rande slečnu Všechno vím, mudlovskou šmej... u mudlů narozenou a nejlepší kamarádku tvého zapřísáhlého nepřítele Harryho Pottera.

Hermiona si teprve teď uvědomila, že v místnosti je i někdo jiný. "Promiň, Malfoyi. Co tady děláš?" a zvědavě si ho prohlédla. Za ty roky se hodně změnila, už to nebyla taková šprtka. Hned po válce vystudovala vysokou, ale místo ležení v knihách se bavila a užívala si života. Ron ji nechápal, chtěl hned založit rodinu, ale ona nechtěla být Hermiona Weasleyová - matka na plný úvazek. Jo jasně někdy jo, přála si děti, ale ona chtěla i žít a Ron jí prostě nerozuměl. Jejich vztah nepřežil, byli až moc rozdílní. Teď měl Ron už několik dětí se svou školní láskou Levandulí Brownovou.

"Draco je tvůj nový klient, vždyť víš, ten spor o dítě. Dal jsem ti to včera na stůl," odpověděl za Draca Zabini.

"Promiň, ale nestihla jsem se na to kouknout, byla jsem na schůzi Správní rady Bradavic. To bys nevěřil, kolik může být ve škole problémů- a to jsou prázdniny, co bude oškolnímroce. Nechápu, co to Minervu s Haryym napadlo, jmenovat mě tam? Myslím, že to Harry bral jako pomstu, za tu oslavu výročí, kdy Chlapec, který přežil porazil lorda Voldemorta, týden se mnou potom nemluvil."

"Spomal, Grangerová, nestíhám sledovat tvoje myšlenkové pochody."

Hermiona na Draca pohlédla vražedným pohledem a pak se znovu otočila na Blaise. "Jdeš dneska na tu oslavu?"

"Jistě nenechám si ujít tvoji milou společnost," složil ji další poklonu.

"A kde bereš tu jistotu, že já se jdu," zkoušela ho Hermiona. Někdy jí už to jeho nahánění lezlo na nervy, neustále se na ni lepil, ale zase byl velice vtipným společníkem, teda pokud jste neměli větší výstřih. To pak trávil celou dobu tím, že na ni koukal, ale ne do očí.

"No řekl mi to jeden můj nejmenovaný zdroj, kterému si to již potvrdila." V jeho očích se ďábelsky zablesklo, chtěl ji tentokrát dostat do postele. Vždy se jí nějak podařilo mu uniknout, ale dnes ne. Ne, dnes ji bude celou dobu hlídat.

"Já ji zabiju, řekla jsem jí, že ti to nemá říkat."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baffy Baffy | 10. dubna 2010 v 5:47 | Reagovat

krasa.tesim sa na dalsiu.

2 kami kami | Web | 10. dubna 2010 v 19:20 | Reagovat

Tak to sa mi páčilo. :-) Isto sa do toho začítam.

3 Adrienna Adrienna | E-mail | Web | 12. dubna 2010 v 20:11 | Reagovat

také dosť o ničom osobne si myslim ale inak peknééé  =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama