Prolog (N)

15. května 2010 v 5:01 | Kari |  Nedůvěra
Začínám Nedůvěru


Pod stromem, na okraji louky ležela mladá dívka. Vypadala, jako by spala. Ale to nebyla pravda, nemohla spát, už od té strašné chvíle, co se to stalo. Proč se to stalo zrovna jí, čím se o to zasloužila? Stala se obětí a teď bude platit za něco, co nemohla ovlivnit. Musí odejít, pryč odtud, pryč od Charlieho, Jacoba a ostatních přátel. Jen kvůli partě upírů, co se neudrželi a museli si kousnout. Jak ona je nenáviděla, ty jejich červené oči, ten jeho vražedný pohled, který měl na tváři, když se do ní zakousl. A pak jenom ta hrozná bolest, která jí prostupovala do každé částečky těla, jako by snad za živa hořela, či co. Ovšem nedalo se to srovnávat s bolestí, kterou cítila teď. Jen kvůli tomu, že z ní udělali zrůdu musí opustit toto místo. Dali jí podmínku , vlci z La Push. Buď do zítřka odejde, nebo jí roztrhají i přesto, že před tím byli přátelé. Vše se změnilo, už sem nepatřila. Je čas zvednou kotvy a nechat za sebou svůj předchozí život a vydat se vstříct nové budoucnosti. I když to bude nenáviděná budoucnost.

"Já jsem Victorie," představila se zrzka, která se před ní najednou objevila. Bella na ni jen zaraženě zírala, cítila z ní, že je to samé, co ona. Upír, ovšem její červené oči ji naháněli strach, stejně jako oči těch, kteří se zjevili po jejím boku. "Nechtěla by si se k nám přidat, drahá Bello," a natáhla k ní přátelsky ruku.

A Bella si prostě řekla, proč ne? Neměla už co ztratit, alespoň nebude sama. "Tak jo."
A tak se k nim přidala, k Jamesově tlupě. Anižby věděla, že to vlastně oni ji přeměnili a způsobili to všechno, co se jí hrozného stalo. Ale pak přišel ten velký problém...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama