8.kapitola

12. července 2010 v 11:37 | Kari |  Nedůvěra
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych něco napsala. Doufám, že od teď budu přidávat častěji. Jinak užívejte si prázdniny.


Alice byla pro Isabellu opravdu úžasná kamarádka. Skvěle si rozumněly i ve vkusu a musely se pořádně smát, když po ránu zjistily, že spolu ladí. Obě dvě si vzali krátké džínové kraťasy, k tomu si Alice vzala světle modrý top zavazovací za krk a Iss si vzala jen fialový proužeček látky přes prsa a ukazovala tak světu svoje dokonalé břicho, na nohy pak ony osudové boty, díky kterým se seznámila s Paulem. Nebylo tedy divu, že se jejich cesta letištěm přilákala spoustu pozornosti (když teda nepočítám to, že každá měla minimálně pět kufrů).

boty
Iss ani nevadilo, že musela Alici prozradit některá svá tajemství. Alice byla fajn a na nic víc se neptala, sice nechápala, jaktože Iss ví o upírech, ale nechala to být. Spíš ji zaujala Isabellina schopnost, fyzický štít děla Bellu témeř nazranitelnou. Hlavně se jí tím vším potvrdilo to, že Bella není obyčejný člověk.

Let do Ottawy byl krátký, hlavně když sedíte v první třídě a debatujete o módě. Ovšem při letu do Paříže ji došla témata hovoru a tak se Alice začala Belly nebezpečně vyptávat.

"Kde vlastně žijí tvoji rodiče?" a pohlédla na Iss svým ostřížím pohledem, jakoby jí chtěla prohlédnout i duši.

"Žijí ve Washingtonu," řekla neurčitě Bella a moc do smíchu jí nebylo. Od té doby, co žila v Kenoře, se jí nikdy nikdo nevyptával na její rodinu, stačilo jim jen to, že s nimi nebydlí a že můžou pořádat večírky bez rodičovského dozoru. Ale Alice byla jiná, opravdu ji zajímala její rodina a Iss bylo jasné, že se z toho jen tak lehce nevyvlíkne.

"A proč nežiješ s nima?" pokračovala dál v otázkách Alice.

"Ale vždyť to znáš, chtěla jsem mít trochu klidu, nemám moc ráda města," která se hemží upíry. "A rodiče naopak musí být blízko práce. Mamka dělá trestné právo a taťka dělá na nějakých přísně tajných operacích. Pořád nebyl nikdo doma a tak jsem si prostě řekla, že se osamostatním. Je to takhle fajn," musela zadržet vzlyky, které se při zmínce o rodičích začaly drát na povrch. Jak se asi teď má mamka, Charli a René? Ale musela je opustit, nemohla riskovat jejich životy každý den a nikdy by jim nemohla říct, co se sní stalo a musela by je nakonec stejně opustit, aby jim nebylo divné, že nestárne.

Alice si dál pokračovala ve svém a nevšimla si, že ji Bella nevnímala.

"To já bych bez rodiny nevydržela. Před tím než mě adoptovaly, jsem se cítila tak sama, bez vzpomínek. Oni mi vlili novou krev do žil," Bella málem vyprskla smíchy, tohle opravdu sedělo od upíra.

Iss celou cestu neustále koukala po Alici, jestli se nechystá útočit na některého z cestujících, i přes to všechno, byla přece krvežíznivý upír. Ale nic se nestalo a Bella si v Paříži mohla na chvíli oddechnout, než se společně vydali za Paulem, který je měl dostat do zákulisí. Bella se nemohla dočkat až ho znova uvidí, ale Alice přímo nadskakovala, neboť se nemohla dočkat přehlídky.

Procházely skleněnou halou, ve které stálo obrovské kruhové molo, které asi ze všeho nejvíce připomínalo dětský otáčivý kolotoč. Alice nevěděla kam koukat a těkala očima sem a tam. Bella ale dál kráčela až k malým dvěřím u konce mola, na kterých bylo napsáno ZÁKAZ VSTUPU. Bez váhání vešla dovnitř a naskytl se jí pohled na naprostý zmatek, všude se válely různé kousky oblečení, modelky seděly , kde se dalo a v tom největším chumlu zahlédla Paulovu blonďatou hlavu.

Ten Bellu také zahlédl a začal volat přes celou místnost:"Jé, krásko, ty jsi moje záchrana," hned se k ní hrnul a obejmul ji. Všichni na ně samozřejmě zírali a to dosti nechápavě. Bella taky z jeho slov nebyla moc moudrá, ale to už začal Paulo udílet pokyny.

"Rychle, rychle," naháněl jednu kadeřnici ,"musíme ihned něco udělt s jejími vlasy, vyčesejte je nahoru, aby vynikla její krásná šíje. A s tím make-upem šetřete, ne jako minule,"pak se začala přehrabovat v hromadě šatů, které visely hned vedle.

Bella pořád nevěděla, co se děje, když se okolo ní začaly ochomítat dvě naprosto cizí ženy.
Paul už se mezitím vrátit s několika futrály a začal konečně mluvit k Belle. "Na poslední chvíli mi onemocněla jedna modelka a já nemám čas sehnat náhradu. Jsi prostě dar z nebes. Nakonec máš ty boty, co jsem chtěl mít na své přehlídce, to je jasné znamení. A teď sebou tak nešij, ať ti můžou udělat účes."

Alice mezitím s otevřenou pusou všemu přihlížela a byla ráda, že Paulo nepotřeboval i ji, protože by byla první upír, který by zakopl a to v přímém přenosu. Bella už se mezitím uklidnila a nechala je, aby ji upravily.

OoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoO
Zazněla hudba a Alice sledovala jak na molo nastoupili modelky a zůstaly stát, jakoby byly sochy mezi obrovskými modely jiných výrobků Chanel. Pak ovšem nastoupila Bella v kostkovaném, po kolena dlouhém kabátě, z kterého vykukovalyy její nohy, jenom v punčocháčích. Celé publikum se zaměřilo jen na ni a ona dál kráčela s hlavou hrdě vztyčenou. Když uviděla Alici, lehce na ni kývla a pak zapadla za oponu, kde se musel rychle převléknout do dalšího modelu. Černých šatů s dlouhým rukávem, na kterých byla spousta volánů a mašliček. Šaty celkově působily dojmem, jakoby se chtěla převlíknout za upíra, což vlastně ona nepotřebovala.
chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_1chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_2
Bella měla obrovský úspěch, mužská část osazenstva v čele s princem Wiliamem, nejlépe ohodnotila nádherný top, který se skládal z různých přívěšků ve tvaru kříže. Dále předvedla fialové nadýchané šaty, nebo krémovou halnku a k ní nádherný klobouček, model, který připomínal ptáka  atd..
chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_3chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_4copy_of_chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_1copy_of_chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_2copy_of_chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_3
Na závěr přehlídky vešli Bella s Paulem v ruku v ruce a ona na sobě měla nejkrásnější bod přehlídky. Černý komplet ozdobený barevnými korálky, na rukou měla černé průsvitné rukavičky bez prstů. To vše bylo doplněno zářivě červeným kabátem s mřížkovaným vzorem, jehož vysoký nákrčník zvýrazňoval její tmavé vlasy dané do drdolu, přes které měla stříbrnou čelenku s velkou kveětinou, která se třpytila ve světlech.
copy_of_chanel_paris - london_2008__coco_rocha_by_karl_lagerfeld_4
Přehlídka skončila s obrovským úspěchem a to hlavně díky Belle, kterou všechna média označila za hvězdu večera. A Edward, který spolu se svou rodinou sledoval celou přehlídku v televizi, s nimi musel souhlasit.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | 12. července 2010 v 16:16 | Reagovat

Tak ta teda měla smůlu... :-D

2 Evanlyn Evanlyn | 12. července 2010 v 21:29 | Reagovat

úžasná kapitolka :-) moc se těším na další :-)

3 Lizzy Lizzy | 13. července 2010 v 21:00 | Reagovat

Jen tak dál. Já prostě z Belly nemůžu...

4 wolfy wolfy | 14. července 2010 v 8:53 | Reagovat

uzasny :-D  :-D  :D  :D

5 Lenna Lenna | 15. července 2010 v 17:23 | Reagovat

Tak, ja prídem z dovolenky a čaká ma také príjemné prekvapenie? Super kapča.

6 Nobody Nobody | Web | 30. července 2010 v 0:41 | Reagovat

:-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama